Forum Mesajları

Aduburada.com
13 Ağu 2017
In Ders NOTLARI
İstediğiniz bir konuda tartışma başlatın ve kolay metin düzenleme seçenekleriyle mesajınızı istediğiniz gibi düzenleyin. Görüntü içermeyen uzun içerikli mesajlarınız için esnek metin düzenleme araçlarımızı kullanarak yazılarınızı canlandırın. Yazılarınızın daha kolay okunabilmesi için önemli kelimelerin altını çizin veya görüntüsünü değiştirin. Bağlantılar mı eklemek istiyorsunuz? Bu çok basit! Bağlantı eklemek metninizi seçin ve kolayca bağlantıyı ekleyin.
İstediğiniz Gibi Özelleştirin content media
1
1
20
Aduburada.com
13 Ağu 2017
In Ders NOTLARI
Metin ağırlıklı mesajlardan çekinmeyin. Bu tür mesajlar uzun sohbetler için iyi bir seçenektir. İnsanların forumlara katılma nedeni ilgilendikleri bir konu üzerinde daha fazla bilgi edinmekitr. Uzun metin içeren mesajlarınızı nasıl daha okunaklı bir şekilde düzenleyebileceğinizi öğrenmek için "Mesajlarınızı Düzenleyin" adlı yazımıza göz atın.
0
0
8
Aduburada.com
13 Ağu 2017
In Ders NOTLARI
Yazılarınıza tonlarca güzel resimler ekleyerek ziyaretçilerinizin dikkatini çekin. Bir resim 1000 kelimeye bedeldir, bu yüzden forumunuzda resim kullanmaktan çekinmeyin. Mesajlarınıza fotoğraflar eklemek çok kolay. İstediğiniz herhangi bir resmi eklemek için kamera simgesini tıklamanız yeterlidir.
Mesajlarınıza Hayat Verin content media
0
0
2
Aduburada.com
13 Ağu 2017
In Gezi, Party, Etkinlik
Bir dakikanızı ayırın ve mesajlarınız için geçerli olan anahtar kelimelerinizi ekleyin. Bu arama motorlarının sitenizi daha kolay bulmasını sağlar ve bu sayede sitenize gelen ziyaretçileri artırır. Aktif bir foruma sahip olmanız SEO için çok iyidir! Ne kadar çok katılımcı forumunuza mesaj ekler ve yorum yazarsa, arama motorlarının sizi bulması o kadar kolaylaşır. Mesajlarınıza yazıdığınız konularla ilgili anahtar kelimeler eklemenizi tavsiye ederiz.
0
0
2
Aduburada.com
13 Ağu 2017
In Gezi, Party, Etkinlik
Forumunuzu sosyal medyada paylaşarak daha çok kişinin katılmasını sağlayın. Bu sitenize daha çok trafik yönlendirmenizin hızlı ve kolay bir yolu. Forum ziyaretçilerinizin beğendikleri mesajları ve tartışmaları tek bir tıkla paylaşabileceğini biliyor muydunuz?
Kitlenizi Artırın content media
0
0
1
Aduburada.com
13 Ağu 2017
In Gezi, Party, Etkinlik
Forumunuz tamamen sizindir. Kolayca yeni üyeleri onaylayın, yorumları devre dışı bırakın, mesajları istediğiniz gibi düzenleyin ve daha fazlasını yapın! Wix Forum'un kolay yönetim araçları, forumunuzu yönetmenizi kolaylaştırır ve her zaman kontrolde olmanızı sağlar. Bir mesajı beğenmediniz mi? Hiç sorun değil. İstediğiniz mesajı kolayca silebilir ve forumunuzdan kaldırabilirsiniz.
0
0
5