top of page

HOŞ GELDİNİZ

Lütfen başvuru formunu eksiksiz ve detaylı doldurunuz.

Teşekkürler, başvurunuz alınmıştır. Sizinle numaranızdan iletişime geçilecektir.

İşin Tanımı:
Aduburada.com, Adnan Menderes Üniversitesi'nin kampüslerinin bulunduğu şehirlerdeki işletmeleri, hem üniversite öğrencilerine hem de yerli halka en iyi şekilde tanıtan bir internet projesidir. Tanıtım hizmetleri, her bütçeye uygun 4 farklı paket ile gerçekleştirilmektedir. Bu paketlerin işletmelere tanıtılması için ise, işletme ziyaretleri yapılmaktadır. Birlikte çalışacağımız arkadaşlar, gün içinde tarafımızca belirlenmiş işletmeleri ziyaret ederek, Aduburada'yı, hizmetlerini ve paketlerini anlatacak, işletme görüşmeleri yapacaktır.

Ailemize katılan arkadaşlara, işletme görüşmelerine başlamadan önce bir eğitim verilecektir. Şirketimiz, hizmetlerimiz ve bu hizmetlerin müşterilerimize sunulmasıyla ilgili konularda detaylı bir eğitim ile geliştirilecektir. Kişisel gelişim konusunda desteklenecektir.

Performansıyla ön plana çıkan arkadaşların, Aduburada bünyesinde pozisyon olarak yükselme şansları olduğu gibi, bu şekilde maaş ve primlerini de arttırabileceklerdir.

Kazanç: Asgari Ücret + Prim + Performans Ödülleri

Çalışma Saatleri: Sabah 9:30 - Akşam 19:30 | Pazar Günü Tatil (( Part Time çalışmak isteyenler ayrıca değerlendirilecektir.))

Aranılan Özellikler:

Ailemize dahil edeceğimiz arkadaşlarda aradığımız özellikler en başta öz güveni yüksek, güler yüzlü ve enerjik olması. Giyimine ve dış görünüşüne özen göstermesi. Zorunlu olmamakla birlikte, daha önce benzer iş tecrübelerinin bulunması ve son olarak 20-30 yaş aralığında olmasıdır.

Birlikte çalışıp, birlikte eğleneceğimiz ailemize, şimdiden hoş geldiniz :)

bottom of page